קידום אתרים

מהו קידום אתרים?

כל אדם או עסק אשר מקים אתר אינטרנט, אינו מסתפק בעצם קיומו של האתר ברשת, אלא מנסה, כמובן, למשוך אליו גולשים רבים ככל האפשר. על מנת להביא גולשים לאתר יש לפרסם את האתר. ניתן לפרסם אתר בדרכים המוכרות והישנות, כפי שמפרסמים כל מוצר, אולם הדרך היעילה ביותר להביא גולשים לאתר היא קידום האתר במנועי החיפוש. המשמעות היא, שכאשר גולש מחפש במנוע חיפוש מושג כלשהו הקשור לעסק, הוא יופנה לאתר באחת מן התוצאות הראשונות של החיפוש. קידום אתרים נעשה באמצעות שיטות שונות, כמו החדרת מילות מפתח לאתר, יצירת תוכן דינמי, קידום ממומן ועוד.

 

פרימטיק

קידום אתרים הוא עניין למומחים! קידום אתרים ללא ידע מקיף בנושא לא רק שלא יהיה יעיל, אלא אף עלול לגרום נזק לאתר בטווח הרחוק, מפני שמנועי החיפוש מזהים פעולות קידום מסוימות ומרחיקים בגללן את האתר מתוצאות החיפוש. לכן מציעה פרימטיק שירותים מתקדמים של קידום אתרים, הן אורגני והן ממומן, בצורה הטובה והיעילה היותר, אשר תביא את האתר שלכם לראש רשימת תוצאות החיפוש בזמן הקצר ביותר האפשרי – ולאורך זמן. כך תוכלו ליהנות לאורך זמן מכניסות רבות של גולשים לאתר, וממילא, מקידום משמעותי של האתר ושל העסק שלכם, בעזרת הלקוחות הפוטנציאליים הרבים אשר מגיעים כעת אל העסק שלכם ומשתמשים בשירותיו.

 

בנית אתר לצורכי קידום

בנית אתר אינטרנט זה מסע. מתהליך רכישת הדומיין (הלו הוא שם המתחם) ולאחר מכן בחירת תוכנית האיכסון המתאימה ביותר לאתרי . במסע הזה יש הרבה שלבים ולכן בשלב הבא עליך לחשוב מה יהיה הרעיון הכללי של האתר , מה יבדיל אותו מאתרים אחרים ויגרום לכולם להיכנס אליו. באינטרנט קיים אתר כמעט לכל דבר, הרעיון הכללי הוא להביא משהו חדש ומרענן לשוק, משהו שיגרום לתנועה מוגברת באתר. תנועה מוגברת יכולה לסייע לנו בפרסום השם שלנו ובגיוס לקוחות פוטנציאלים. שורה תחתונה ככל שיהיו יותר גולשים באתר האינטרנט שלי האופציות שלי יהיו רבות יותר.

 

קידום ממוקד

כל אתר אינטרנט כבר בתהליך הבניה שלו יכול להיות מותאם לסריקה של מנועי החיפוש. גוגל, למשל מהווה ציר תנועה מרכזי לגולשי אינטרנט שמחפשים דברים שונים ומוצרים על הרשת. אם מי שבונה לך את האתר מקצוען , סביר להניח שהאתר שלך הותאם ישירות למנועי החיפוש השונים ובדרך זו כל תוכן חדש שתעלה לאתר יזוהה אוטומטית ע"י גוגל . זיהוי גוגל את האתר ואת התכנים החדשים מסייע לתהליך קידום האתר בטווח המידי וגם בטווח הרחוק אם ננסה להבין למה זה כל כך חשוב להיות מקודם בגוגל אסביר בקצרה על קצת המזלג, גוגל היא אימפריה בעולם האינטרנט הפרסום והקידום האלקטרוני. לפי חלוקה גסה בין ענקיות האינטרנט יאהו גוגל ופייסבוק , נראה שכרגע גוגל בעלת נתח הגולשים הגבוהה ביותר, אם נעבור קצת למספרים: יותר מ 2 מיליון איש עושים שימוש בגוגל פעמיים ביום, גולש גוגל ממוצע מבקר באתר גוגל 7 פעמים בשבוע כמעט כל יום. אז מה כל כך מושך בגוגל? הינה התשובה ,מה שקורה בדיוק בגוגל זה תהליך של שאלה ותשובה ,ברגע שלקוח מחפש מוצר בגוגל הוא מקבל שורת תוצאות וחלוקה לעמודים לפי הבקשה שהוא חיפש. רוב האנשים אינם מדפדפים לשאר העמודים אלה נשארים על העמוד הראשון , בודקים את האופציות שבו ובזה מסתיים החיפוש. הרעיון המרכזי הוא לגרום לעסק שלנו להופיע בדף הראשון של גוגול ולזכות לביקורים מכל אלה שחיפשו מוצר בגוגל. תהליך הקידום הוא אפילו יותר מעמיק מזה , במוצרי האתר עצמו ניתן לבחור מילות מוצרים שאותם נוכל לקדם בגוגל ורשת האינטרנט ובדרך זו לזכות בנתח שוק שמגיע אלינו מכמה כיוונים שונים. אם העסק שלי הוא רפואה ובחודש אני מצליח לקבל 3000 כניסות בחודש. במידה ואפרסם את המילה מכשיר חשמל רפואי, סביר להניח שאקבל כמות גולשים נוספת כיוון שגולשים נוספים חיפשו אחר הביטוי חשמל ואם קידמתי את המילה הזאת סביר להניח שקידום האתרים שלי יביא אליי עוד נתחי שוק .

 

בנית אתרים שפות ושיטות לקידום

אתרי אינטרנט יכולים להבנות בשפות שונות. השפה המקובלת ביותר היא HTML זוהי השפה הבסיסית ביותר אותה צריך בונה האתרים להכיר. ישנן עוד כמה שפות כמו פלאש למשל אך לכל שפה יש את היתרונות והחסרונות בבניה . אתרי פלאש הם למשל הם האתרים הכי יפים למראה , הכל נראה שייך לרעיון מרכזי משותף ואתרים אלה לרוב פועלים בצורה מהירה אבל יחד עם זאת בנית אתר בפלאש יכולה להוביל לכך שהאתר לא יזוהה ע"י מנועי החיפוש השונים ובכך קידום האתר יכול להיפגע ברמות שונות. אם נסתכל על כל התחום האינטרנט ב"מבט על", נראה שבנית אתרים וקידום אתרים זוהי התעשייה הפורה ביותר ברשת. כל עסק היה רוצה שתהיה לו נוכחות באינטרנט , הוא צריך חברה לבנית אתרים על מנת לבצע את הנוכחות הראשונית ולאחר מכן הוא יצטרך גם חברה חיצונית שתעסוק בקידום האתר שלו בצורה רציפה ואופן סדיר. תחום הקידום יכול להגיע לפי 2 מהסכום אותו השקעתם על מנת לבנות את האתר ולכן עליכם לקחת בחשבון את המחיר הכללי ואם אתם בונים אתר מקצועי ומושקע כדאי לכם לשאול מראש כמה החברה תיקח לכם על קידום האתר ואם יש חבילה משולבת עם בניה וקידום.

 

בנית בלוגים לקידום

הבלוגים הם הצעד הראשון אותו חייב כל מי שמשתמש באינטרנט להכיר. הבלוג הוא למעשה יומן אישי אלקטרוני. בהרשמה פשוטה תוכלו להיכנס לאתרי בלוגים שונים לפתוח בלוג ולהתחיל לפרסם את התכנים המבוקשים שלכם. עם הזמן גיוס חברים ולמידה איך להרחיב ולשפץ את גבולות הבלוג, יוכלו להוביל את תהליך הקידום שלכם קדימה . מי שיש לו מרפאה למשל יכול לפתוח בלוג בו הוא מייעץ לאנשים על בעיות רפואיות , השאלות והתשובות יפתחו אינטראקציה חיובית בין המוכר לקונה. בעל העסק מקדם את עצמו, את האתר שלו ואת הידע שלו. למעשה מי שפתח בלוג רשמי יכול לאחר שנה כבר להבין את תחום האינטרנט רק מדפדוף בבלוגים המקבילים העוסקים באינטרנט.

 

 


| משרד אינטראקטיב || קידום אתר באינטרנט || קידום אתרים באינטרנט |
בניית אתרי אינטרנט קידום-אתרים עיצוב לוגו