נמצאו 5 תוצאות עבור חיפוש התג : דומיין עצמאי

בניית אתרים

הטכנולוגיה מתקדמת ואתם מרווחים ובגדול! זוכרים את החנות הקטנה שאתם קונים בה פריט אחד? לא עוד. אדם היה צריך מוצר מסוים הולך לחפש אותו בקרבת מקום מגוריו אצל מוכר קבוע. צריך ללכת ,לבחור, לחנות את הרכב, ולא תמיד מוצאים את... (קרא עוד...)

בניית אתרים

כאשר בעל עסק, למשל, מחליט שהוא מעוניין לבנות אתר אינטרנט לעסק שלו, הוא חושב שהוא זקוק בעיקר לבעל מקצוע טכני, אשר יוכל לבנות את האתר. אולם המציאות היא, שיש צורך בהרבה יותר מזה. אין עניין להקים אתר שאף גולש לא יגיע אליו,... (קרא עוד...)

בניית אתרי אינטרנט

זירת המכירות וקידום מיזמים נמצאת באינטרנט!חוקי המשחק שונים אבל אי אפשר להתעלם. מי שלא בונה אתר רוב הסיכויים שהוא יישאר מחוסר עבודה במסחר החדש.סקר שוק הוא המדד האמיתי למחירו של מוצר אבל כדי לבצע סקר שוק אין צורך ממש לעבור... (קרא עוד...)

עיצוב אתרים מותאם לעסק שלך!

  [catalogImages:site]   כבר מזמן שהמסחר שינה את פניו ועבר מחנויות ברחבי העיר אל זירה גדולה ותחרותית. אתר אינטרנט פעיל ומעניין ימשוך אליכם לקוחות רבים. עיצוב אתרים משפיע על התדמית של העסק. לקוחות יודעים לזהות מרחוק עסקים... (קרא עוד...)

אודותינו

פרימטיק היא חברה אשר עוסקת בקידום ובשיווק של עסקים ברשת האינטרנט. האינטרנט הפך להיות הכלי המרכזי, השימושי והיעיל ביותר לשיווק של עסקים מכל סוג שהוא, וכיום, לכל עסק המכבד את עצמו ישנו אתר וצורות שיווק שונות ברשת.... (קרא עוד...)


בניית אתרי אינטרנט קידום-אתרים עיצוב לוגו